Високі стандарти безпеки та якості: Feednova отримала міжнародний сертифікат GMP+

10.08.2023

Компанія Feednova, що входить до активів EFI Group, досягла нової вершини в сфері виробництва високоякісних кормових добавок. Визнаний міжнародний сертифікат GMP+ (Good Manufacturing Practice Plus) став ще одним доказом високих стандартів якості та безпеки, які керують діяльністю Feednova.

“Успішна перевірка на міжнародному аудиті є важливою подією для бізнесу, оскільки ми розуміємо значення безпеки та якості продукції як для наших клієнтів, так і для здоров’я тварин. Цей успіх також є важливою складовою нашої довгострокової стратегії розвитку та ефективним кроком у напрямку досягнення амбітних цілей щодо розширення нашої присутності на міжнародних ринках”, – відзначив голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі.

Feednova уже експортує власну продукцію до Польщі, Литви, Угорщини, Німеччини, Греції, Італії та ін. Сертифікат є ще одним свідченням важливого внеску Feednova у розвиток Львівської області та підтримку економіки міста Буськ.

“Отримання сертифіката GMP+ є неабияким досягненням для нашої компанії та важливим кроком у розвитку нашого заводу. Ми залишаємося віддані сприянню позитивному впливу на регіональну економіку”, – зазначив директор Feednova Андрій Огороднік. “Ми пишаємось тим, що наша продукція відповідає міжнародним стандартам та сприяє підвищенню довіри споживачів до продукції Feednova”.

Сертифікат GMP+ (Good Manufacturing Practices Plus) видано GMP+ International, незалежною європейською організацією. Основна спеціалізація GMP+ International – це розробка та реалізація міжнародних стандартів безпеки та якості для виробництва кормів та харчових продуктів для тварин. Вона має визнану репутацію як лідер у галузі сертифікації та аудиту виробників кормів та компаній, пов’язаних з тваринництвом.

Feednova докладає всіх зусиль для досягнення найвищих стандартів безпеки та якості. Отримання міжнародного сертифіката GMP+ стає додатковим доказом її зобов’язань перед клієнтами, регіоном та майбутніми поколіннями.

 

Довідка

EFI Group – українська інвестиційна компанія, яка створює екосистемні проєкти. Сфери інвестування EFI Group: healthcare та medtech, паперова, харчова та деревообробна промисловості, постачання сільськогосподарської продукції. Feednova є однією з ключових ланок у портфоліо EFI Group, спрямованої на створення інноваційних та якісних продуктів для глобального ринку.

 

Feednova – це сучасний виробник високоякісних кормових добавок та жирів для тварин. Виробництво «Фіднова» засноване на використанні інноваційних рішень переробки відходів тваринництва. Це перший в Україні завод, який став незалежним майданчиком, що приймає та переробляє сировину від зовнішніх постачальників – аграрних підприємств регіону. «Фіднова» є інвестиційним проєктом компанії EFI Group у партнерстві з нідерландською компанією Mada Participations B.V. та українською інвестиційною компанією UMG Investments. Інвестиції у проєкт склали понад 20 млн доларів.