Житомирський картонний комбінат підтримує баскетбольну команду міста

17.11.2021

ЖКК підписав довгострокову спонсорську угоду з БК «Житомир». Перший етап співпраці орієнтований на 4 місяці. Сьогодні спортсмени із баскетбольного клубу зіграли із керівництвом комбінату та інвесторами підприємства.

Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні іневстиції», до якої входить ЖКК, заявив про намір зробити підтримку знаковою для розвитку спорту у Житомирі.

«Звісно, це допомога спорту в місті, а також розвиток здорового образу життя серед дітей та молоді. Ми починаємо з підтримки дорослої команди, але головна ціль – залучити якомога більше дітей, щоб змалечку вони можливість займатися баскетболом. Я наповнений оптимізмом. Це лише початок, роботи ще багато. Але у цьому проекті складаються максимальні зусилля бізнесу та міської влади. Бачу, що у хлопців очі горять, буде боротися тільки за перші місця», – поділився Ігор Ліскі.

Угоду про співпрацю підписав Перший заступник генерального директора ТОВ ЖКК Вадим Ліскі та Президент БК «Житомир» Денис Апарін.

«Ми раді, що знайшли партнера в особі Житомирського картонного комбінату і тепер загальними зусиллями зможемо підняти рівень баскетболу в Житомирі,» – повідомив Денис Апарін.

Баскетболісти БК «Житомир» вже з вересня місяця виходять на паркет у новій брендованій формі з логотипом Житомирського картонного комбінату.

Вадим Ліскі, Перший заступник генерального директора ТОВ ЖКК, розповів також про завдання розробити стратегічний план розвитку баскетболу саме в Житомирі. Зокрема для керівництва комбінату важливо підтримати баскетбольну команду та вивести її досягнення на значно вищий рівень.

 

 «У нас досить спортивний колектив. Наші працівники створили футбольну команду, ми регулярно беремо участь у марафонах, плаваємо на драгон-ботах та навіть перемагаємо у чемпіонатах з пейнтболу. Для нас спорт це спосіб життя. А от підтримка спортивних ініціатив міста – це радше спосіб мислення та соціальна відповідальність. При цьому ми підтримуємо не стільки конкретно клуб, скільки баскетбол як вид спорту. Дуже хотіли, щоби акцент зміщувався і на підтримку дитячого баскетболу», – повідомив Вадим Ліскі, Перший заступник генерального директора ТОВ ЖКК.

Попереду в команди багато роботи на спортивній арені України. Сподіваємося, що синергічна робота бізнесу, влади та самих спортсменів принесе великі результати у великій грі.