Зміцнюючи майбутнє: EFI Group та LB.ua презентували проєкт для відновлення України

27.07.2023

Інвестиційна компанія EFI Group у партнерстві з впливовою інформаційною агенцією “Лівий Берег” (LB.UA) презентували спецпроєкт, спрямований на відновлення та розвиток України після Перемоги. Ця нова незалежна платформа, яка об’єднала топових представників бізнесу, влади та громадських діячів, створює унікальний комунікаційний майданчик для обговорення інвестиційного потенціалу країни та інноваційних проєктів.

Презентація проєкту, яка відбулась в центрі Києва, стала важливим кроком у розвитку України, спрямованому на залучення нових ідей та ефективних рішень для стабільного економічного зростання. В рамках проєкту на сайті агенції LB.ua створено розділ «Нова країна», який включатиме публікації та інтерв’ю із ключовими державними діячами, представниками бізнесу фаховими експертами та громадськими діячами.

В ході презентації проєкту головні думки та ініціативи представили голова Національного банку України Андрій Пишний, заступник голови Офісу Президента Ростислав Шурма, бізнес-омбудсмен України Роман Ващук, голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи Валерій Пекар, засновник компанії “Pro.mova” та член Нестерівської групи Євген Глібовицький.

“Ми дуже пишаємося партнерством із LB.ua в цьому спільному проєкті. Наша мета – зробити цю платформу місцем, де народяться ідеї, що змінять майбутнє України. Ми закликаємо усіх зацікавлених зробити свій внесок у процес відновлення та створення нового майбутнього для нашої країни”, – зазначив голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі.

На дискусії “Нова країна – нове майбутнє” спікери обговорили такі ключові теми, як людський потенціал, міграційна політика та шляхи досягнення економічного зростання країни. Модератором панелі виступила шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до цього важливого моменту для майбутнього України. Детальніше про проєкт та участь у ньому можна дізнатися за посиланням тут.

 

EFI Group – це інвестиційна компанія зі штаб-квартирою в Києві, яка спеціалізується на розвитку та підтримці інноваційних проєктів в Україні. Заснована у 2003 році, компанія має широкий портфель успішних інвестицій та партнерств з ключовими гравцями ринку в різних секторах економіки України.

 

LB.ua – це впливова інформаційна агенція, що зосереджується на аналітиці та якісних новинах. Заснована у 2009 році, LB.ua стало одним із лідерів українського медіапростору, відзначається своєюнезалежністю, об’єктивністю та високим стандартом журналістської етики.