Фіднова будує водоочистку

02.06.2020

На будівельному майданчику нового заводу «Фіднова» розпочалося спорудження комплексу з очищення стічних вод. У фундамент об’єкту залито близько 600 кубометрів бетону.

До сучасної двоступеневої очистки щомісячно надходитиме 13–14 тис. кубометрів води. Такого обсягу вистачило б приблизно на 5 басейнів олімпійського класу.

Високоефективне обладнання та технології, постачальником яких стане європейська компанія, позбавлятиме воду від азоту, фосфатів, жиру та інших технологічних домішок. 

«Підприємство вироблятиме високопротеїнові кормові добавки для сільськогосподарських і домашніх тварин і працюватиме безпечно для екології, – наголошує директор компанії Андрій Огороднік. – Ми встановимо найсучасніші очисні системи, використаємо передові технології та захистимо не тільки воду, але і ґрунт, повітря і здоров’я людей».

Попереду спорудження приміщення водоочистки, закупівля та монтаж обладнання та введення об’єкту в експлуатацію.

Нагадаємо, інвестори «Фіднова» – група компаній «Ефективні інвестиції» та компанія UMG Investment – оголосили про намір побудувати ще два таких підприємства та активно шукають земельні ділянки в центральних і східних регіонах України.