Інвестиційна компанія EFI Group передав понад 40 тисяч пар термогрілок для військових

02.03.2023

Команда компанії разом із партнерами активно працювали над замовленням, виготовленням та передачею спеціальних теплогенеруючих устілок для воїнів ЗСУ. Особливість таких устілок у тому, що вони витривалі та зберігають тепло до 8 годин.

 

«Від початку вторгнення холдинг постійно передавав воїнам різноманітну підтримку. Ми не зупиняємося. Я вірю, що кожна крапаля це океан, як і кожен з нас це — держава. Тому підтримувати тисячі воїнів Сил спеціальних операцій наше головне завдання, щоб здобути перемогу.

Цього разу ми зосередилися на найближчих: мобілізованих співробітниках, родичах та друзях наших колег, які воюють, а також спеціальним бригадам з фронту. Частина устілок-грілок вже використана нашими воїнами, але попереду весна, в окопах вона геть не така тепла»,— зазначив Ігор Ліскі голова наглядової ради EFI Group.

Тисячі термогрілок вже у наших воїнів на Харківському, Луганському, Донецькому та Запорізькому напрямках — усюди, де проходять активні наступальні дії ворога.

Загалом з початку повномасштабного вторгнення росії в Україну сума допомоги військовим від EFI Group склала понад 1 мільйон доларів. Серед гуманітарної допомоги були бронежилети, форма, шоломи, генератори, квадроцикли, засоби медичного захисту та інше.