Медицина в смартфоні: онлайн-хаб Doc.ua презентував медичний мобільний додаток

02.07.2020

Медичний онлайн-хаб Doc.ua презентував мобільний додаток, унікальні можливості для клієнтів та анонсував вихід на нові ринки. Додаток доступний на платформах Android та iOS і є першим в Україні універсальним мобільним рішенням, де зібрано 1,5 тис. закладів охорони здоров’я, 11,4 тис. лікарів і близько 300 тис. відгуків від користувачів. 

У додатку українці зможуть обрати лікаря за спеціалізацією, досвідом, рейтингом, місцем і вартістю послуг, записатися до нього на прийом, а після залишити відгук. Важливою функцією сервісу є можливість записатися на лабораторний аналіз, придбати медичні препарати чи отримати аудіоконсультацію.

«Сьогодні нам довіряють понад 1 млн українських користувачів. З кожним оновленням, ми наближаємося до великої мети – створити онлайн-екосистему з можливістю ведення електронної картки в смартфоні. Це стане проривом в обслуговуванні пацієнтів. Не потрібно буде згадувати, чи робили вам щеплення від кору, чи була у вас вітрянка в дитинстві та коли ви хворіли ангіною – все це буде у вашій онлайн-картці. Ми будуємо світ, у якому бути здоровим просто – і це неабияк надихає», – розповідає Сергій Казанцев, засновник Doc.ua.

Упродовж першого півріччя поточного року компанія створила сервіс аудіоконсультацій із лікарями, довідковий онлайн-тест на коронавірус, розширила базу, додавши нових медичних фахівців і нові клініки. Також Doc.ua уклав меморандуми про співпрацю з Міністерством охорони здоров’я України, Київською, Черкаською та Херсонською обласними держадміністраціями. 

 «Насправді круто, коли за допомогою однієї кнопки у своєму смартфоні отримуєш доступ до цілого світу медицини, можеш керувати своїм здоров’ям. Раніше таке вважалось неможливим, але ми спростували це, розробивши революційний мобільний додаток. Наразі ми будуємо цифровий фундамент медицини майбутнього. Ми прагнемо допомагати людям зберігати здоров’я. Адже Doc.ua вже покращує взаємодію між пацієнтами та лікарями, клініками, медичними центрами, – наголосив Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». –  Наша мета – стати № 1 на ринку, бути прикладом діджиталізації та нового підходу до сфери охорони здоров’я на всіх ринках нашої присутності».

«Ми раді, що такі компанії як Doc.ua, які вже мають великий досвід впровадження медичних послуг онлайн, створюють абсолютно новий рівень взаємодії «лікар-пацієнт». Я вірю, що разом ми зможемо створити медицину майбутнього в Україні. – зазначає Ярослав Кучер, заступник Міністра охорони здоров’я України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації. – Я пишаюся тим, що цей додаток розробила саме вітчизняна компанія». 

Doc.ua розширює свою присутність в інших країнах і цього року вийшов на ринки Казахстану, Узбекистану та Молдови. Невдовзі компанія планує розпочати роботу у Грузії, Азербайджані, країнах Балтії та ОАЕ.

Ребрендінг медичного онлайн-хабу Doc.ua зробило маркетингове агентство  Fedoriv agency