Міністерство охорони здоров’я України та медичний онлайн-хаб DOC.ua домовилися про співпрацю

20.05.2020

Відтепер і до першого червня включно кожен українець має можливість отримати безкоштовні медичні аудіоконсультації від терапевта – Міністерство охорони здоров’я України та DOC.ua, який входить у групу компаній «Ефективні інвестиції», уклали відповідний Меморандум.

 «Епідемія в Україні триває. Відбуваються деякі пом’якшення та запровадження адаптивного карантину. Проте, і надалі важливо, щоб люди могли проконсультуватися з лікарем у дистанційному режимі, що дасть можливість зменшити потенційне інфікування в закладах охорони здоров’я під час їхнього відвідування», – наголосив Віктор Ляшко, заступник Міністра охорони здоров’я – Головний державний санітарний лікар України.

 Цей крок доводить, що органи державної влади та бізнес здатні ефективно об’єднуватися заради збереження здоров’я громадян України під час боротьби проти коронавірусної інфекції COVID-19.

 Аудіоконсультації в онлайн-режимі, які пропонує DOC.ua, дають змогу дистанційно отримати фахову пораду, що дуже актуально та зручно не тільки під час поступового виходу з карантину, а й у повсякденному житті. Користування такою послугою знижує ризик виникнення ускладнень хвороби, адже можна отримати професійну консультацію не виходячи з дому.

Для того, щоб скористатися аудіоконсультацією, достатньо заповнити анкету на сайті DOC.ua та дочекатися зв’язку з лікарем. Тривалість одного сеансу – 10 хв. Послуга доступна з 08:00 до 21:00 щодня, без вихідних.

 Термін дії безкоштовного користування аудіоконсультаціями може бути продовжено. Про це можна буде дізнатися на сайті онлайн-хабу.

 «Зберегти здоров’я та життя людей – найголовніше, тому надважливо, щоб у такі складні часи бізнес і влада виступали єдиною силою, – зазначає Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». – Ми вдячні керівництву міністерства за взаєморозуміння й готовність до плідної співпраці».

 Для тих, хто бажає пройти дистанційне попереднє тестування на симптоми коронавірусної інфекції DOC.ua також пропонує послуги з онлайн-перевірки завдяки спеціальному додатку на власному сайті або у Telegram і Viber.

 Нагадаємо, що масштабна співпраця онлайн-хабу з органами державної влади щодо впровадження безкоштовних медичних онлайн-консультацій розпочалася навесні поточного року, коли завдяки партнерству з Черкаською та Херсонською обласними державними адміністраціями, послуга стала доступною для мешканців цих регіонів.