Паливні пелети «Форест Технолоджі» сертифіковані ENplus

28.08.2020

Продукція компанії Forest Technology пройшла міжнародну сертифікацію ENplus. Дійсна сертифікація дозволяє компанії продавати паливні пелети із зазначенням торгової марки ENplus.

Отримавши сертифікат якості, Forest Technology увійшла до глобальної мережі професіоналів з пелет. Також даний документ підтверджує найвищу якість деревних паливних пелетів компанії. Саме наявність такої сертифікації гарантує безпечність та якість продукції для споживача. 

Паливні гранули вважаються надійним альтернативним джерелом енергії. Виробництво та споживання паливних гранул постійно зростає, а деревні гранули це якісне відновлювальне паливо.

Розроблена Deutsches Pelletinstitut,  ENplus® представила класи якості та більш суворі вимоги до тих, що встановлені європейськими та міжнародними стандартами. Частково завдяки активній підтримці з боку європейських партнерів, ENplus® швидко стала відомим сертифікатором як у Європі, так і за її межами.

Кожен сертифікований виробник ENplus® підтверджує унікальний ідентифікатор ENplus® від XX 001 до XX 299 (де XX означає код країни, де знаходиться завод). Так перевірити активність сертифікату можна на офіційному сайті https://enplus-pellets.eu. Детальну інформацію про особливості сертифікату також можна отримати за посиланням.

Таким чином, отримання «Форест Технолоджі» сертифікату ENplus® підтверджує високі стандарти якості виробництва компанії.