DOC.ua допомагає лікарням боротися з коронавірусом

06.04.2020

Медичний онлайн-хаб DOC.ua, який входить до групи компаній «Ефективні інвестиції», придбав обладнання та інші товари медичного призначення для медичних закладів Черкас і Житомира. Черкаська міська інфекційна лікарня отримала кардіомонітор, кисневий концентратор, щітки та бойлери, а  Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О.Ф. Гербачевського – 140 захисних костюмів.  Усе це вкрай необхідно медикам під час боротьби з пандемією коронавірусу.

За словами Світлани Волгіної, директора комунального неприбуткового підприємства «Черкаська міська інфекційна лікарня», допомога стала вчасною та доречною. «Для нашого дитячого та дорослого відділень це надважливо, адже ми всі розуміємо, наскільки небезпечним є новий вірус, – наголошує пані Світлана. – Ми щиро дякуємо DOC.ua за їхню небайдужість до потреб лікарів і пацієнтів, до життя та здоров’я людей.»

У березні DOC.ua оголосив, що спрямовуватиме весь свій прибуток на закупівлі обладнання, яке допоможе впоратися з новим вірусом, для лікарень Черкас і Житомира.

«Ми розуміємо, що медичні заклади гостро потребують допомоги та одразу вирішили, що купуватимемо те, що є найактуальнішим під час пандемії COVID-19, – розповідає Сергій Казанцев, засновник онлайн-хабу. – Компанія одразу звернулася до лікарів із пропозицією сформувати перелік того, що їм необхідно саме зараз. Після отримання інформації ми оперативно зв’язалися з постачальниками медичного обладнання та товарів, яке має усю відповідну сертифікацію, і вже зараз передаємо першу партію.»

Наразі DOC.ua продовжує активну комунікацію з керівництвом медичних закладів щодо наступних закупівель.

«Ми робимо все, що від нас залежить, щоби протистояти пандемії, допомагаємо лікарям і медичним закладам на всіх рівнях і закликаємо всіх небайдужих долучитися до цього, – зазначає Ігор Ліскі, голова наглядової ради групи компаній «Ефективні інвестиції». – Тільки спільними зусиллями нам вдасться перемогти у боротьбі з коронавірусом.»

DOC.ua – медичний онлайн-хаб, заснований у 2014 році. Це зручна медицина онлайн: аудіоконсультації, виклик лікаря додому, доставлення препаратів чи безпечний прийом у клініці. Наразі база DOC.ua налічує понад 10 тис. лікарів, понад 1,5 тис. медичних закладів у всій Україні та провідні лабораторії. Сервіс доступний у режимі 24/7.