Очільник Львівської облдержадміністрації відвідав будівництво нового заводу Feednova

23.04.2020

Голова Львівської ОДА Максим Козицький ознайомився з ходом будівництва підприємства Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок для сільськогосподарських і домашніх тварин.

Генеральний директор компанії Андрій Огороднік організував огляд адміністративного корпусу та будівельного майданчика, а також розповів про плани розвитку заводу, який стане унікальним як для області, так і для всієї України. Планується, що комплекс матиме чотири виробничі лінії та п’ять котлів (MAVITEC, Нідерланди), які дадуть змогу переробляти понад 220 т. сировини та виготовляти 90 т. продукції на добу.

«Ми створимо нові робочі місця та поповнимо надходження до бюджетів усіх рівнів, а найсучасніше обладнання та передові технології мінімізують вплив нашого виробництва на довкілля, – зазначає керівник Feednova. – Підприємство стане першим в Україні незалежним майданчиком, який перероблятиме сировину тваринного походження від зовнішніх постачальників.»

Нагадаємо, що 5 лютого цього року українська група компаній «Ефективні інвестиції» та голландська компанія Mada Participations B.V. оголосили про початок будівництва виробничого комплексу Feednova з виготовлення високопротеїнових кормових добавок у Буську. Інвестиції в завод становлять 20 млн доларів США. У квітні 2020 р. до інвесторів долучилася компанія UMG Investment.