Лідери в медицині обговорили виклики та можливості на Форумі власників та керівників приватних медичних клінік

27.09.2023

Топменеджери активів EFI Group – медичного онлайн-сервісу DOC.ua та мережі клінік сімейної медицини “Медична Зірка” взяли участь у дискусії з розвитку філософії створення стратегій в медичній сфері та дослідженні найбільш ефективних моделей її розвитку. Комерційний директор DOC.ua Наталія Бондарчук та виконавчий директор “Медичної зірки” Ірина Садов’як стали учасниками ювілейного десятого Форуму власників та керівників приватних медичних клінік.

На щорічному українському заході було створено майданчик для дискусій між бізнесом та медициною, між приватною і державною сферами. На спеціалізованій події у 2023 році професійна медична спільнота обговорювала розвиток медичних бізнесів під час війни, виклики часу та їх можливі шляхи вирішення, ділились досвідом покращення комунікації з пацієнтами в нових умовах для українського суспільства та країни в цілому. Окремий фокус був зроблений на актуальному питанні психологічної та фізичної реабілітації українців під час війни.

“Нетворінг створює унікальну можливість обміну досвідом між медичною та бізнес-спільнотами, що є важливим для подальшого розвитку сфери охорони здоров’я в Україні. Ми, як представники медичних закладів, бачимо позитивні зміни, які можливі завдяки партнерству та спільним зусиллям. Обмін інформацією, обмін досвідом та перейманням хороших практик є ключовими елементами нашого розвитку. Але також важливо зазначити, що без вливання значних коштів, особливо в медицині, розвиток неможливий. Найціннішим ресурсом є люди, фахівці, і без їхнього внеску нічого не вдасться досягти”, – відзначила Ірини Садов’як.

Участь у подібних заходах та нетворкінг допомагають кожному бізнесу збільшити ефективність своєї роботи, постійно розвиваючись та здобуваючи нові знання, які сприяють інсайтам й розвитку. Спільні зусилля, обмін інформацією та досвідом є ключем до подальшого успіху, особливо в медичній галузі, де людське здоров’я є найважливішим завданням.

“DOC.ua робить для пацієнтів доступ до медицини зручним та легким. Ми працюємо та розвиваємо продукти екосистеми DOC.ua так, щоб кожен українець міг отримувати якісні медичні послуги навіть у такі важкі для країни часи. Зокрема, потужно розвиваємо телемедицину, адже медичні онлайн-сервіси, такі як онлайн-консультації з лікарями, стали беззаперечно актуальним способом надання медичних послуг українцям під час війни – і тим, які живуть в країні, і тим, хто перебуває за кордоном”, – прокоментувала комерційний директор DOC.ua Наталія Бондарчук. 

Наталія Бондарчук підсилила команду DOC.ua у вересні 2023 року. Наталія процює у фінансовому секторі 22 роки, та більше 10 з них – у приватній медицині. Розвивала медичний центр, займала посаду керівника у фінслужбі холдингу Люксоптика, керувала службою невідкладної допомоги мережі клінік Добробут, працювала над відкриттям клініки Denis. 

Пріоритетними задачами на позиції комерційного директора DOC.ua для Наталії є масштабування проєкту на ринку України.