Запрошення на Другий архітектурно-будівельний Business Forum

13.09.2023

5 та 6 жовтня у Києві відбудеться Другий архітектурно-будівельний Business Forum. Захід збере понад 8000 гостей та 120 стендів учасників.
 
Серед гостей – спікери об’єднанні метою знайти шляхи відновлення України. Представники бізнесу, влади, девелопери, урбаністи, забудовники та громадські діячі говоритимуть про відбудову, передові технології, виклики у сфері архітектури та будівництва. Також аналізуватимуть державні та приватні програми фінансування будівельної галузі.
 
Першого дня BUSINESS FORUM виступатиме голова наглядової ради EFI Group Ігор Ліскі. Запрошуємо долучитися до обговорення індустріалізації та залучення інвестицій у глобальні проєкти.
 
Другий день BUSINESS FORUM об’єднає лідерів галузі у фаховому закритому обговоренні змін та тенденцій будівельної індустрії України та світу.
Зокрема, програмою BUSINESS FORUM передбачені такі блоки:
05 жовтня 2023 року:
1. Державна політика відбудови України
2. Модернізація України за принципом «Build back better»
3. Людський капітал майбутньої відбудови Україна
4. Форум з відновлення громад
06 жовтня 2023 року
• Міжнародна партисипація: професійні урбаністи та соціокультурні проектувальники, досвід партисипаторного підходу у своїй діяльності
• Регіональна партисипація: регіональна партисипація та її ефекти (Ірпінь, Маріуполь, Миколаїв, Харків, Чернігів, Вінниця, Львів)
• Бізнес-партисипація: приклади застосування партисипаторного підходу
 
Реєструйтеся за посиланням!
 
https://www.business-forum.info/?fbclid=IwAR10Zy9CBmRhazioKqN4md3hU8a-AGMX1_SgNARcJ6OSIGn8pAE5_rcPIRc