Завершено модернізацію стенду сушла на ММК Ім. Ілліча

10.05.2018

Компанія «Енергія України» успішно завершила роботи з удосконалення стенду сушки чавуновозних ковшів доменного цеху ММК ім. Ілліча.


Проект включав установку сучасного горілчаного комплекту запірно-регулюючої арматури і шафи управління. Фахівці компанії надали ММК ім. Ілліча повний спектр послуг з обслуговування об’єкта. Інженери приступили до роботи, починаючи з етапу проектування до введення в експлуатацію. В ході проведених дослідних випробувань були виконані п’ять сушок. За результатами діяльності сушок оцінювалася ефективність заміни існуючих пальників на пальники ТОВ «Енергія України». В період проведення дослідних сушок фахівці компанії контролювали температуру футерування ковшів за показаннями термопар, встановлених в стінках ковшів.


Згідно з актом про результати сушіння газопальниковий пристрій (ГГУ) ТОВ «Енергія України» дозволяє забезпечити задані параметри сушки футеровки (120С на межі арматура-робочий шар) на 21 годину раніше. Ці показники на 27% менше і з витратою природного газу на сушку 1203 м3, що на 33,9% менше, ніж при існуючій роботі стенду. Дана економія перевищує заявлені в договорі 10%, на 24%.