Група компаній
"Ефективні інвестиції"

Про компанію

Ми інвестуємо в різні напрямки економіки та розвиваємо їх. Це eHealth, паперова, харчова і деревообробна промисловість, розробка і впровадження енергоощадних рішень, газовий трейдинг, постачання сільськогосподарської продукції тощо.

Підприємства групи розташовані в п’яти областях України з центром управління в Києві. Наші фахівці вирішують нестандартні інвестиційні завдання, використовують комплексний аналіз ринків і новітні технології. Компанія ефективно співпрацює з партнерами та клієнтами в Україні та за її межами.

Ми відкриті для нових проєктів і нових партнерів!

Більше

Наш бізнес

Дізнавайтеся більше про наш бізнес.
Створюйте новий проєкт разом з нами!

Новини

Будьте в курсі наших досягнень.
Діліться історіями успіху разом з нами!
01
У Львові відкрилася перша клініка мережі «Медична зірка»
11.05.2022 12:08:03

10 травня 2022 року у Львові відкрилося перше у місті відділення мережі клінік «Медична Зірка». Головна ціль відкриття першого представництва у Львові — надання безоплатної медичної допомоги тимчасово переміщеним особам і жителям міста, а також забезпечення роботою лікарів-переселенців. Приватна мережа клінік «Медична Зірка» включає відділення у Києві, Чернігові, Рожищі, Ратному та Харкові.
Показати більше
02
Прес анонс відкриття клініки Медичної Зірки у Львові
09.05.2022 19:22:46

10 травня 2022 року о 12:00 в м. Львів (вул. Замарстинівська 112) відбудеться відкриття відділення мережі клінік мережі «Медична Зірка».
На зустрічі будуть присутні лікарі, директор мережі, представники міжнародних організацій, Львівської міської ради та тимчасово переселені родини з різних куточків країни.
Показати більше
03
Всеукраїнська мережа клінік сімейної медицини «Медична Зірка» відкрила відділення
26.01.2022 14:53:47

Всеукраїнська мережа клінік сімейної медицини «Медична Зірка» відкрила вже друге відділення у Волинській області. Клініка у смт. Ратне надаватиме первинну медичну допомогу. Також у закладі можна отримати консультації послуги педіатра, невропатологів та фізичного терапевта, а також там працюватиме денний стаціонар. Пацієнти мають змогу одразу зробити всі аналізи та маніпуляції.
Показати більше

Контакти

Якщо у Вас є питання, ми з радістю відповімо на них