Про компанію

Ми інвестуємо в різні напрямки економіки та розвиваємо їх. Це eHealth, паперова, харчова і деревообробна промисловість, розробка і впровадження енергоощадних рішень, газовий трейдинг, постачання сільськогосподарської продукції тощо.

Підприємства групи розташовані в п’яти областях України з центром управління в Києві. Наші фахівці вирішують нестандартні інвестиційні завдання, використовують комплексний аналіз ринків і новітні технології. Компанія ефективно співпрацює з партнерами та клієнтами в Україні та за її межами.

Ми відкриті для нових проєктів і нових партнерів!

Більше

Наш бізнес

Дізнавайтеся більше про наш бізнес.
Створюйте новий проєкт разом з нами!

Новини

Будьте в курсі наших досягнень.
Діліться історіями успіху разом з нами!
01
Лідери в медицині обговорили виклики та можливості на Форумі власників та керівників приватних медичних клінік
27.09.2023 13:25:08

Топменеджери активів EFI Group – медичного онлайн-сервісу DOC.ua та мережі клінік сімейної медицини "Медична Зірка" взяли участь у дискусії з розвитку філософії створення стратегій в медичній сфері та дослідженні найбільш ефективних моделей її розвитку.
Показати більше
02
Ukrainian Institute for the Future відкриває конкурс на посаду виконавчого директора
25.09.2023 18:01:04

За словами Ігор Ліскі, співзасновника Українського інституту майбутнього, аналітичний центр шукає небайдужу людину, яка в цей надскладний час готова долучитися до команди УІМ, щоб і далі займатися просвітництвом і розбудовою держави.
Показати більше
03
EFI Group створила ініціативу Стань донором крові для захисників!
22.09.2023 13:12:28

EFI Group організовула похід до Головного військового клінічного госпіталю для здачі крові. Співробітники компанії долучилися до ініціативи, щоб допомогти нашим воїнам у боротьбі за життя.
Внески донорів розподіляються у госпіталі та відправляються у прифронтові шпиталі. Підходить будь-яка група крові з будь-яким резусом.
Показати більше

Контакти

Якщо у Вас є питання, ми з радістю відповімо на них