(Українська) Спеціалісти компанії «Енергія України завершили проект на металургійному комбінаті «Азовсталь»

10.12.2021

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

В рамках проекту модернізації стендів сушки та розігріву сталерозливних ковшів на комбінаті наші спеціалісти відзвітувалися перед замовником про успішне виконання запланованих робіт.

Проект виконано «під ключ»: повністю побудовано новий стенд із встановленням нової сучасної системи АСУТП. Проект включав постачання та монтаж пальникового пристрою, запірно-регулюючої арматури, кришку з футеруванням, металоконструкції та пусконалагоджувальні роботи.

Металургійний комбінат «Азовсталь» після роботи з компанією «Енергія України» отримав:

  • До 30% економії на використання газу.
  • Окупність проекту модернізації до 1 року.
  • Значне зменшення викидів.

«Команда досвідчених українських фахівців здатна не тільки якісно виконати проект будь-якої складності, а й може бути серйозним конкурентом для міжнародних компаній. Ми вже багато років працюємо на ринку інжинирінгу та надання комплексних енергозберігаючих рішень для промислових гігантів країни. Подібні рішення закордону зазвичай збільшують вартість проекту у 2-3 рази. Переконаний, що ми можемо активно модернізувати лідерів вітчизняної важкої промисловості власними силами та робити це значно краще та ефективніше, ніж колеги закордону», – поділився Роман Мельников, технічний директор компанії «Енергія України.

Фахівці компанї націлені реалізувати ще багато цікавих проектів. Слідкуйте за новинами.