(Українська) ЖКК сприяє зростанню інтелектуального капіталу – головного активу країни

06.09.2023

Sorry, this entry is only available in Ukrainian.

Житомирський картонний комбінат уклав договір про співпрацю із Державним університетом “Житомирська політехніка”. Угода включає проведення практики для студентів, менторство фахівців підприємства, працевлаштування найкращих випускників, а також спільну наукову діяльність спеціалістів ЖКК з професорсько-викладацьким складом Університету.

Житомирський картонний комбінат (ЖКК) уклав договір про співпрацю із Державним університетом “Житомирська політехніка”.

Згідно з двосторонньою угодою, студенти, викладачі та аспіранти вишу отримують широкі можливості не лише в ознайомленні з використанням високотехнологічного та інноваційного обладнання, що встановлено на заводі, але й отримають можливість активно співпрацювати з досвідченими фахівцями підприємства під час проведення наукових досліджень й розробки передових технологій.

В ЖКК певні, співпраця дозволить готувати молодих спеціалістів до реальної роботи на підприємстві, забезпечуючи студентів професійними теоретичними та практичними навичками.

“Інтелектуальний капітал держави – один із головних чинників залучення інвестицій у державу. Після Перемоги в Україну охочіше інвестуватимуть, якщо знатимуть, що ми маємо спеціалістів, які можуть виконувати необхідну роботу”, – наголосив генеральний директор Житомирського картонного комбінату Олег Карпека.

Запровадження новітніх форм партнерських відносин між ЖКК та Житомирською політехнікою передбачає ознайомлення студентів та викладачів з практичними аспектами роботи на картонному комбінаті. Для цього передбачені екскурсії та можливість проходження практики для студентів. Водночас фахівці ТОВ «ЖКК» долучаться й до дуальної форми навчання.

“Наша мета – не лише передавати знання, а й навчити студентів практично застосовувати їх у справжньому виробничому середовищі. Ця співпраця є важливим кроком у підготовці майбутніх фахівців, які будуть відповідати сучасним вимогам ринку”, – зазначив генеральний директор ЖКК Олег Карпека.

Згідно з договором про співпрацю передбачено й можливість працевлаштування здобувачів вищої освіти та випускників, які будуть відібрані ТОВ «ЖКК».

Об’єднання зусиль ЖКК та Житомирської політехніки відкриває безмежні можливості для розвитку, вдосконалення та інновацій у сферах виробництва та вищої освіти. Угода про співпрацю включає й спільні наукові дослідження, можливість спільного керівництва курсовими та кваліфікаційними роботами, написання наукових статей фахівцями підприємства у співавторстві з професорсько-викладацьким складом Університету.

Відтак фахівці ЖКК та викладачі «Політехніки» об’єднають свої зусилля для розвитку не лише целюлозно-паперової промисловості, зміцненню інноваційної сфери, а й сприятимуть економічному зростанню України.